Craftsmanship of Software Development

Przednia część okładki książki Craftsmanship of Software Development

Uważam, że tworzenie oprogramowania to rzemiosło XXI wieku. Trudne, szybko ewoluujące, i wymagające ciągłej nauki, ale także niezwykle interesujące i dające dużo satysfakcji.

Craftsmanship of Software Development to zbiór moich myśli, nagromadzonych przez niespełna 15 lat zawodowej pracy, na temat tego jak można być lepszym programistą i współpracownikiem.

Książka oparta jest na moim dokumencie pod tym samym tytułem. Postanowiłem ją wydać, aby umożliwić wsparcie mnie jako autora w utrzymaniu tej strony – kursjava.com nie ma żadnych reklam ani innych „przeszkadzaczy”, które mogłyby negatywnie wpływać na naukę. Moim celem jest tworzenie najlepszych materiałów do nauki programowania, jakie jestem w stanie napisać i, o ile to możliwe, udostępniać je za darmo.

Jednakże, utrzymanie serwera strony jest kosztowne, a tworzenie wysokiej jakości materiałów do nauki bardzo czasochłonne. Dlatego wszystkie osoby zainteresowane wsparciem mnie zapraszam do zakupu mojej książki Craftsmanship of Software Development. Obecnie moja książka dostępna jest jedynie na mojej oficjalnej aukcji na Allegro:

Kup Craftsmanship of Software Development na Allegro

Jeżeli jesteś zainteresowany(-a) treścią książki, ale nie masz możliwości jej zakupu, to możesz za darmo zaznajomić się z jej treścią, ponieważ jest ona w całości dostępna za darmo w Internecie na mojej stronie:
https://craftsmanshipof.software

Dziękuję z góry za wszelkie wsparcie.