O autorze

Witaj Świecie Czytelniczko/Czytelniku!

Nazywam się Przemysław Kruglej. Cieszę się, że odwiedziłaś/odwiedziłeś moją stronę z kursem Java. Mam nadzieję, że okaże się on dla Ciebie przydatny i że będzie pierwszym (bądź kolejnym) krokiem na Twojej drodze do zostania programistką/programistą.

Ja programowaniem zainteresowałem się mając 14 lat i od tej pory stało się ono moją pasją. Jako programista pracowałem na kilkunastu projektach przez ostatnie 10 lat, pracując z różnymi technologiami i zdobywając cenne doświadczenie.

Kurs stworzyłem po to, by w przystępny sposób nauczać podstaw programowania. Lubię uczyć oraz dzielić się wiedzą. Chciałbym dzięki mojemu kursowi (oraz przyszłym kursom) ułatwić rozpoczęcie przygody z programowaniem osobom, które nie miały z nim do tej pory styczności.

Zależy mi, aby kurs był najwyższej jakości i abyś, Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku, jak najwięcej się dzięki niemu nauczył. Dlatego, jeżeli cokolwiek będzie dla Ciebie niejasne bądź niezrozumiałe, nie wahaj się poinformować mnie o tym w komentarzu lub napisz do mnie maila (strona z danymi kontaktowymi). Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i pomysły, jak usprawnić kurs.

Ta strona i kurs to dopiero początek. Mam nadzieję wprowadzić w życie moje plany związane z nauczaniem programowania i szerzeniem wiedzy na temat pracy jako programista. Mam dużo pomysłów, które będę starał się wcielać z czasem w życie.

Jeżeli jest coś, czego chciałabyś/chciałbyś się ode mnie dowiedzieć - nie wahaj się ze mną skontaktować: strona z danymi kontaktowymi.

Możesz mnie znaleźć także na moim blogu https://przemyslawkruglej.com. Jestem także autorem dokumentu Craftsmanship of Software Development, w którym opisuję moje przemyślenia po 10 latach pracy jako programista wraz ze wskazówkami jak być, moim zdaniem, dobrym programistą i współpracownikiem.