O autorze

Witaj Świecie Czytelniczko/Czytelniku!

Nazywam się Przemysław Kruglej. Cieszę się, że odwiedziłaś/odwiedziłeś moją stronę z kursami programowania od podstaw. Mam nadzieję, że okażą się one dla Ciebie przydatne i będą pierwszym (bądź kolejnym) krokiem na Twojej drodze do zostania programistką/programistą.

Ja programowaniem zainteresowałem się mając 14 lat i od tej pory stało się ono moją pasją. Jako programista, pracowałem na kilkunastu projektach przez ostatnie 10 lat, pracując z różnymi technologiami i zdobywając cenne doświadczenie.

Kursy stworzyłem po to, by w przystępny sposób nauczać podstaw programowania. Lubię uczyć oraz dzielić się wiedzą. Chciałbym dzięki moim kursom ułatwić rozpoczęcie przygody z programowaniem osobom, które nie miały z nim do tej pory styczności.

Zależy mi, aby moje kursy były najwyższej jakości i abyś, Droga Czytelniczko/Drogi Czytelniku, jak najwięcej się dzięki nim nauczył. Dlatego, jeżeli cokolwiek będzie dla Ciebie niejasne bądź niezrozumiałe, nie wahaj się poinformować mnie o tym w komentarzu lub napisz do mnie maila. Dane kontaktowe znajdziesz poniżej. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i pomysły, jak usprawnić kursy i artykuły.

Jeżeli jest coś, czego chciałabyś/chciałbyś się ode mnie dowiedzieć – nie wahaj się ze mną skontaktować. Ponadto, jeżeli:

  • masz sugestie odnośnie kursów lub artykułów,
  • znalazłaś/znalazłeś błąd,
  • coś nie zostało wystarczająco dobrze wytłumaczone,
  • bądź potrzebujesz pomocy podczas nauki programowania
to także nie wahaj się do mnie napisać – mój adres e-mail to:

przemyslaw.kruglej@gmail.com

Zapraszam także na kanał Discord, na którym możemy porozmawiać: Kanał Discord – Kurs Java.

(Discord to strona, na której można rozmawiać w formie chatu)

E-maile w sprawach biznesowych także proszę kierować na powyższy adres.

Możesz mnie znaleźć także na moim blogu przemyslawkruglej.com. Jestem także autorem dokumentu Craftsmanship of Software Development, w którym opisuję moje przemyślenia po 10 latach pracy jako programista wraz ze wskazówkami jak być, moim zdaniem, dobrym programistą i współpracownikiem.