Moja pierwsza książka

Witaj!

Niedługo minie pięć lat odkąd moja strona dostępna jest w Internecie. W tym czasie odwiedziły ją tysiące czytelników, co bardzo mnie cieszy. Na przestrzeni tych pięciu lat dostałem od Was, Drodzy Czytelnicy, bardzo wiele maili z pochwałami dla moich kursów i artykułów, i za wszystkie bardzo dziękuję. Niestety z powodów prywatnych od dawna nie aktualizowałem strony, jednak odpowiadałem na wszystkie maile i służyłem pomocą na kanale Discord (na który serdecznie zapraszam: Discord kanału KursJava). Mam jednak w planach powrót do tworzenia materiałów dla osób uczących się programowania od podstaw – w postaci książek i artykułów, a być może także i szkoleń w dalszej przyszłości. Wkrótce w sprzedaży będzie moja druga książka, a trzecia jest już na ukończeniu.

Chciałbym też umożliwić wsparcie mnie jako autora w utrzymaniu tej strony, dlatego postanowiłem wydać mój dokument „Craftsmanship of Software Development” jako książkę. Na mojej stronie nie ma żadnych reklam ani innych „przeszkadzaczy”, które mogłyby negatywnie wpływać na naukę. Moim celem jest tworzenie najlepszych materiałów do nauki programowania, jakie jestem w stanie napisać i, o ile to możliwe, udostępniać je za darmo. Jednakże, utrzymanie serwera strony jest kosztowne, a tworzenie wysokiej jakości materiałów do nauki bardzo czasochłonne. Dlatego wszystkie osoby zainteresowane wsparciem mnie zapraszam do zakupu mojej książki „Craftsmanship of Software Development” na Allegro:

Kup Craftsmanship of Software Development na Allegro

Ta książka to zbiór moich myśli, nagromadzonych przez niespełna 15 lat zawodowej pracy, na temat tego, jak można być lepszym programistą i współpracownikiem. Jeżeli jesteś zainteresowany(-a) treścią książki, ale nie masz możliwości jej zakupu, to możesz za darmo zaznajomić się z jej treścią, ponieważ jest ona w całości dostępna za darmo w Internecie na mojej stronie craftsmanshipof.software.

Listę napisanych przeze mnie książek znajdziesz tutaj: moje książki.

Zapraszam także na dedykowaną stronę książki Craftsmanship of Software Development.

Dziękuję z góry za wszelkie wsparcie.
To tyle. Idę pisać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Nie musisz podawać swojego imienia, e-mailu, ani strony www, aby opublikować komentarz. Komentarze muszą zostać zatwierdzone, aby były widoczne na stronie.