„Java w przykładach”, czyli moja druga książka

Od dzisiaj w sprzedaży dostępna jest moja druga książka – „Java w przykładach”.

Jednym z wyzwań nauki programowania jest pisanie przykładowych programów, które pozwolą na usystematyzowanie i utrwalenie wiedzy. „Java w przykładach” to książka przeznaczona dla osób, które uczą się programowania od podstaw w języku Java. Zawiera 70 zaprojektowanych przeze mnie zadań, które są dobrze opisane, oraz których rozwiązanie pomoże Ci w utrwaleniu podstawowych zagadnień związanych z programowaniem w Javie.

Do każdego z ćwiczeń przygotowałem rozwiązanie, które opisuję i poddaję dokładnej analizie, abyś miał(a) wgląd w potencjalną implementację kodu źródłowego, który spełnia wymagania przedstawione w każdym z zadań. Zadania podzielone są tematycznie na osiem rozdziałów. Zaczynamy od podstaw, a kończymy na klasach i zadaniach algorytmicznych.

Ta książka jest wydrukowana w kolorze, aby dodatkowo ułatwić zrozumienie omawianych kodów źródłowych.

Na dedykowanej stronie poświęconej książce „Java w przykładach” znajdziesz jej spis treści oraz trzy przykładowe zadania z książki wraz z opisem i analizą ich rozwiązania:

Dedykowana strona książki „Java w przykładach”

Zapraszam do zakupu mojej książki na Allegro:

Kup „Java w przykładach” na Allegro

Listę napisanych przeze mnie książek znajdziesz tutaj: moje książki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Nie musisz podawać swojego imienia, e-mailu, ani strony www, aby opublikować komentarz. Komentarze muszą zostać zatwierdzone, aby były widoczne na stronie.