Poszukiwana drukarnia!

Witam!

W kwietniu zamierzam wydać moją trzecią książkę i szukam drukarni, która podjęłaby się jej druku. Czy ktoś z Was pracuje w drukarni lub zna drukarnię, która byłaby w stanie wydrukować moją książkę? Chciałbym, aby książka została wydrukowana w kolorze, ponieważ zależy mi na maksymalnej jakości z punktu widzenia czytelnika w przystępnej cenie, i dlatego postanowiłem zapytać tutaj.

Wszystkie drukarnie, z którymi się kontaktowałem, oferowały druk w bardzo wysokiej cenie za sztukę w przypadku druku kolorowego. Rozumiem, że tusz kolorowy jest droższy od czarno-białego, jednak w mojej książce przeważającym kolorem jest czarny - w kolorze jest po kilkanaście słów na stronę i występują w niej okazjonalne kolorowe ramki oraz obrazki. W razie czego mógłbym jeszcze bardziej zmniejszyć ilość kolorowych elementów. Mogę dostarczyć kilkanaście poglądowych stron w formacie PDF, które zaprezentują ilość kolorowych elementów w mojej książce.

Parametry druku:

  • Szerokość i wysokość książki: 170 mm x 240 mm
  • Papier: 90g offset standard
  • Oprawa miękka
  • Liczba stron: około 680
  • Nakład: 100

Planuję napisać kolejne książki, więc chciałbym nawiązać dłuższą współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Nie musisz podawać swojego imienia, e-mailu, ani strony www, aby opublikować komentarz. Komentarze muszą zostać zatwierdzone, aby były widoczne na stronie.