Rozdział 1 - Wstęp - O autorze

Programowaniem zainteresowałem się mając 14 lat i od tej pory stało się ono moją pasją. Jako programista pracowałem na kilkunastu projektach przez ostatnie 10 lat, pracując z różnymi technologiami i zdobywając cenne doświadczenie.

Kurs stworzyłem po to, by w przystępny sposób nauczać podstaw programowania. Lubię uczyć oraz dzielić się wiedzą. Chciałbym dzięki mojemu kursowi (oraz przyszłym kursom) ułatwić rozpoczęcie przygody z programowaniem osobom, które nie miały z nim do tej pory styczności.

Zależy mi, aby kurs był najwyższej jakości i abyś, Drogi Czytelniku, jak najwięcej się dzięki niemu nauczył. Dlatego, jeżeli cokolwiek będzie dla Ciebie niejasne bądź niezrozumiałe, nie wahaj się poinformować mnie o tym w komentarzu lub napisz maila na przemyslaw.kruglej [małpa] gmail [kropka] com. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i pomysły, jak usprawnić kurs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Nie musisz podawać swojego imienia, e-mailu, ani strony www, aby opublikować komentarz. Komentarze muszą zostać zatwierdzone, aby były widoczne na stronie.